Czy wierzysz w istnienie Aniołów?

Pewnie wielu ludzi wierzy istnienie aniołów, tylko tak naprawdę niewielu ma świadomość tego, że anioły przybierają również ziemską postać. Żeby było zabawniej, nie dość, że przywdziewają takie zwykłe ludzkie ciało to jeszcze biorą na siebie bardzo ciężkie doświadczenia.

Czy jest takich istot wiele? Według mnie właśnie nie. To jakieś 2% ziemskiej populacji. Czyli i tak naprawdę i dużo i mało. Z moich obserwacji wynika, że reinkarnują się w skupiskach. Często całymi rodzinami wypełniają swe ziemskie role. Mimo tego, że raczej jestem typem samotnika, który raczej unika ludzi, poznałam poprzez życiowe perypetie wielu aniołów.

Bardzo często żyją właśnie w takich konfiguracjach: mąż, żona, dziecko lub kilkoro dzieci. Są również takie konfiguracje gdzie tylko jedno z rodziców jest aniołem i jedno z dzieci, pozostali członkowie rodziny pochodzą z zupełnie innego kręgu dusz oraz często innych ras. Zauważyłam, że pomijając fakt, że te konkretne dusze mogą być nam bardzo bliskie i dlatego z obcymi ludźmi odczuwamy głęboką nić porozumienia, to sam fakt bycia aniołem przyciąga w pewien sposób tych ludzi do siebie.

Był taki czas, jak myślałam, że takie zagęszczenie wokół mnie rasy anielskiej to przypadek. Ale przecież nie ma przypadków. Owszem z biegiem czasu pojawiają się nowe spostrzeżenia i kwestie jakie dostrzegam. Jednak te istoty jak również i inne, które mają się wzajemnie wspierać tak już to organizują by wzrastać blisko siebie i naprowadzać na odpowiednią ścieżkę szczególnie tą, z której zbaczamy.

Fragm. książki: “Życie Anioła”

Zapraszam do zakupu książki: “Miłość między wierszami” http://mysliduszy.pl/index.php/kategoria-produktu/ksiazki/